Evet başlık biraz uzun olabilir. Kitabın ismi de öyle :). Ama sonunda çıktı :). Direkt olarak linkleri atacağım ancak kısaca bir özet geçmek istiyorum. Açıklamasında da yazıyor ancak bir de benden dinleyin :). Kitabı Kırklareli Üniversitesi TBMYO Bilgisayar Programcılığı Öğretim Görevlisi Selma Büyükgöze ile birlikte yazdık.

Kendi Siteni Kendin Koru teknik bilgisi olmadan web sitesi açmış hatta bu site üzerinden e-ticaret yapan kullanıcıların sitelerini genel mana da nasıl koruyabilecekleri, temel kavramlar, güncel açıklar, günümüz trendi olan bitcoin hakkında kısaca bilgi, virüsler, alan adı almak, sunucu yönlendirmeleri, hazır içerik yönetim sistemlerin kurulum, güvenlik eklentileri ve bazı içerik yönetim sistemleri için online güvenlik zafiyeti tarama siteleri ayırca özel bir web uygulaması kullanıyorsanız Windows işletim sistemi ortamında kullanılabilen kendini kanıtlamış gene zafiyetleri görebileceğiniz programların kurulumu ve kullanımını öğrenebileceksiniz.

 

 

 

Unutmayın! Bu kitap sizi siber güvenlik uzmanı veya hacker yapmaz. Bu kitap sitenizi genel olarak nasıl koruyabileceğinizi anlatmaktadır.

Sitemi nasıl korurum diyorsanız bu kitap tam size göre. Kitabı satın aldığınızda oku, izle, dinle, öğren diyerek videolu derslere de ulaşabilirsiniz. Hepinize iyi okumalar dileriz.

Kitaba ulaşabileceğiniz adresler:

https://www.hemenbugun.com/p/kendi-siteni-kendin-koru.html (Tedarik süresi 1-2 gün)

http://www.dr.com.tr/Kitap/Kendi-Siteni-Kendin-Koru/Egitim-Basvuru/Bilgisayar/urunno=0001743253001 (Tedarik süresi 1-5 gün)

http://www.kitapyurdu.com/kitap/kendi-siteni-kendin-koru/450687.html  (Tedarik süresi 1 gün)

http://idefix.com/Kitap/Kendi-Siteni-Kendin-Koru-Clz/Egitim-Basvuru/Bilgisayar/urunno=0001743253001

https://www.hepsiburada.com/kendi-siteni-kendin-koru-oku-izle-dinle-ogren-p-HBV00000A72Z1  (Tedarik süresi 1 hafta)

Herhangi bir soru, görüş, öneriniz varsa bana sosyal medya hesaplarım veya  mail üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://linkedin.com/in/cagriel

http://instagram.com/cagriel

iletisim@cagriel.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top