Başlıktan anlaşılacağı üzere karga ile sohbet ettik.Ama bu bildiğiniz kargalardan değil Dijital Karga.Yazmaktan çok zevk aldığım site bol bol linkleyeceğim zaten girip bakarsınız.Tabiki tanıştığım değerli karga ailesi nefelerini yazmayacağım.Gizlilik esas.Çok eğlenceliymiş böyle olması (kötü adam gülüşü nihahaha gibişi birşeydi).

Tabi adresi bulmakta hiç zorlanmadım niye çünkü nevigeyşın(navigasyon) hayat kurtarır.

Karga ofisi böyle size nasıl desem kaykaylar,xboxlar,playstationlar,imacler yok.Bildiğiniz düz ofis googleplex değil yani.Şuan saat 14:23 ve bizim görüşmemiz yaklaşık bir saat önce gerçekleşti.

Yazılarımın nasıl olduğunu,ne şekilde gitmem gerektiği üzerine konuştuk.Sonra benim özel isteğim olan Dilan Bozyel röportajını tekrar belirttim tabi.Hayır ben Dilan hanımı görsem zaten sorucam ama bu aralar hiç çıkmıyo.Galiba ben İstanbul’a geldim diye :/.

Kargastik bir ekip var.Eğlenceli ben konuşurken eğlendim yani.Ama hep iyi yanlarını yazamam bana ters.Kötü bir yan sayılmaz ama bunlar.Bana göre tutarlı gelmeyen kısımlarıda belirttim.Ve anladım ki Karga görüşlerinize önem veriyor.Sooooooooooooo good.

Sadece birini söyleyim açıkcası instagram hesabının (tıklayarak bakabilirsiniz) pasif olması beni oldukça üzüyor.Derya ile bize verseler şaha çıkarırız.

Kısaca karga candır gerisi heyecan.

Kendinize iyi bakın,İstanbul’da bulunuryorsanız bi çay içeriz yazın çekinmeyin 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top