Çağrı EL

Web Geliştirme | Linux Sunucu Yönetimi | Siber Güvenlik | Eğitim

Bu bir tavsiye yazısıdır.
 
Hayal gücünüzü ne kadar, ne şekilde, hangi amaçla kullanabileceğinizi düşündünüz mü?
 
Bu gördüğünüz web sitelerin tasarımı sadece html/css ile değil psd tasarımdan da geçiyor. Veya bir YUTUUUB kanalımız var ve onu nasıl yöneteceğimizden habersiz mi ilerliyoruz. İşte bunların ikisi için süpsüper iki tavsiyem var. Ki ben Youtube için olanı alacağım.

Bu arada bunun için bu kaynaklar bu sebeple bu saçma sapan olmayan espriden sonra hem youtube hem de tasarım için kendinize birşeyler katmak istiyorsanız özellikle tasarım için birşeyler katmak istiyorsanız bir tek isim vereceğim BURAK BAYRAM. (etiketleme yok sitede kusura bakma Burak)

Yutub için kitabı var :
 

Ve benim en sevdiğim alan olan (!) Photoshop ile alakalı Udemy' de süper bir eğitimi var. Bir bakın ve şiddetle öneriyorum neden çünkü kaldığım ders izlerim bişiler kaparım geçerim belki :).
 
Photoshop Eğitim Seti:
 
İndirim varken kaçırmayın derim. Sorularınıza da cevap verir merak etmeyin ama bence kimseye yapmamanız gereken "abi şu ödevim var bi yapıver eğitime o kadar para verdik" gibisinden birşey ile gitmeyin. Sitemizi de tasarladık. Bunu HTML/CSS ile koda dökelim. Onun için :
 
HTML/CSS:
 
Başa saralım kanal kurduk, tasarımı yaptık, tasarladığımız siteyi HTML/CSS ile koda döktük bir de yönetim paneli kodlayalım ama bunun için PHP+Mysql öğrenelim. Benimde yararlandığım sorulara hep cevap veren, gelişmeye açık olanlar destekleyen bir eğitimcisi olan şu eğitime de göz atın derim :
 
PHP – MYSQL:
 
Ne kaldı ? Güvenlik. Herşey bitti güvenlik önemli onun için de Etik Hacker Olma kursuna bakabilirsiniz ama yakında hazır sistemlerden, özel yazılımlara sahip olduğunuz web sitelerinizi koruyabileceğiniz bir kitap yazdık yakında çıkıyor. Şiddetle tavsiye ederim :)))
 
Not: Sponsorluk almadım 🙂
 
İyi dersler, bol kodlamalar 🙂

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top