İçeriğe geç

Hepimiz Birer Oyuncuyuz

Okuma Süresi: 1 dakika

Ne yazılır ya da ne yapılır bu durumda bilmiyorum.Neyi yazıyorum neden yazıyorum onu da.5N1K gibi birşey oldu galiba.”ne? ne zaman? nerede? nasıl? neden? kim?” hep maruz kaldığımız sorular bunlar.

Ama içinden biri de cevapsız kalır genelde.Sizin cevapsız kalan sorunuz nedir? Benimki “kim” o kim? şu kim? bu hesabı kim yönetiyor? aslında sunu fark ettim ki cevabı varmiş.”Bilmiyorum.”
Haftaiçi her gece Serhat Fm’ de yayın yapan “Oyuncu” nun söze başladığı gibi “Dünya koca bir sahne hepimiz birer oyuncuyuz.”
Oyuncuyuz hepimizin kaderi var seneryo olarak.Ama 1 dakika sonrasını bile bilmiyoruz.Ben yazar değilim,şair hiç değilim.Edebiyatı ve şiiri severim.Ama kurallarını bilmem.Ama yazmayı severim.Evet saçmalarım ben genelde.Belki sadece sen varsın diye.Sen neredesin? Bilmiyorum yine duygusalım.Ya da öyle olduğumu düşünüyorum.Farkında mısınız hep sorguluyorum.Belki de benliğimi arıyorum,buluyorum.Aslında bulduğum birşeyde yok gerçi.Biri kaybettirdi belki bana.Yalnız mıyım? Evet.Aslında hayır.Kelimeler var ya.

Tarih:Kendi Tarzımdan

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.