Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi Ön Kuluçkadayız!

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi Ön Kuluçkadayız!

Herkese selam nasılsınız ?

Biz ekip olarak (http://ctortech.com) çok heyecanlıyız. Bir proje üzerinde çalışıyoruz ve bize faydası olabilecek yarışmalara gönderiyoruz.

Yavaş yavaş sonuçlanmaya başlarken 2 yarışmadan red yedik.  Yavaş yavaş sunumumuzu pivot etmeyi düşünürken BTM‘den onay mailini aldık. 2. kategoriden ön kuluçkaya seçildik. Biraz daha detaya geçmeden BTM hakkında bilgi vereyim :

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi; yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal bir yapıdır.  Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi birbiriyle entegre üç adet birim ile çalışmalarını sürdürmektedir.  Bu ofisler ilgi odakları doğrultusunda gerekli süreçlere destek vermekte ve ihtiyaçlara yönelik cevabi süreçlerde rol almaktadırlar.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi faaliyetleri; İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA)’nın güdümlü proje desteği kapsamında desteklenmektedir.

Direkt kendi sitelerinden aldım :).

Ön kuluçka da 2 aylık randevulu ofis kullanımı, mentor desteği ve sonunda gelişme kayıt edersek yatırımcılara da fikir/projemiz tatlı gelirse yatırım desteği alacağız.

Hemen Haliç metrosunda inince soldan devam edin orada zaten 🙂 olmadı bizi ararsınız.

Projemizden malesef bahsedemiyorum şu anlık ama az kaldı :).  Bir de bonus olarak Webtures‘in yürüttüğü Dijital Melek Yatırımcılığın ön elemesini geçtik. Güzel haberler hep devam eder umarız.

Bize destek olmayı unutmayın.
Hadi görüşürüüz :))

Back to top